СУДДІ

#

НАДІР КУЧКАРОВ

Надір — перший переможець українського конкурсу World Class, він зайняв почесне 19 місце в глобальному фіналі 2017 року Мексиці.

В індустрії HoReCa Надір з 2002 року, барменеджер True burger bar і Hendrick's bar — кращого бару за версією Національної ресторанної Премії СІЛЬ 2017. TOP 3 — «Кращий барменеджер» і «Кращий бар без вивіски» за версією міжнародної премії Barproof.

#

НАЗАР МАКАРОВ

Переможець українського етапу Diageo Reserve World Class 2018.

Бармен з багаторічним стажем роботи в знаменитих City Space Bar, Moscow і Moskovsky BAR Назар Макаров сьогодні завідує баром ресторану сучасної української кухні BARVY в Києві. Назар запевняє, що він не працює барменом, він — бармен. Більшість свого робочого часу він проводить в першій лабораторії українського коктейлю барі F.U.L.L., де зі своїми колегами створює напої з локальних продуктів.

#

АНАСТАСІЯ ГОТА

Переможиця World Class Ukraine 2019. Анастасія боролося за перемогу в конкурсі World Class Ukraine два роки поспіль, у 2018 вона увійшла в десятку фіналістів, а у 2019 перемогла та представляла Україну у глобальному фіналі у Глазго. Незважаючи на порівняно юний вік, Анастасія встигла попрацювати в московському барі Delicatessen, а сьогодні є бартендеркою Київського бару Parovoz Speak Easy.

#

КОСТЯНТИН БОЙКО

бренд амбасадор Diageo Reserve в Україні, має багатий досвід роботи барменом, бар- менеджером, консультує і допомагає у відкритті нових проектів. Увійшов в TOP10 World Class 2017, учасник багатьох барних конкурсів. Костянтин має історичну освіту, досвід акторської майстерності і великі амбіції. Подорожуючи по світу, Костянтин переконався, що любов до барів — це на все життя.

#

ДМИТРО КОЛОМІЄЦЬ

бренд-амбасадор Diageo Reserve в Україні, бартендер бару Parovoz SpeakEasy. Три роки поспіль входить в ТОП 3 Кращих бартендер СНД, є переможцем та фіналістом багатьох конкурсів. Дмитро любить дарувати емоції людям і знайомити з барною культурою. Автор YouTube каналу про приготуванні коктейлів вдома Something Tasty.