ЗАЛА СЛАВИ

#

GLOBAL WINNER: Bannie Kang, Singapore

Банні кореянка, після закінчення університету вона переїхала до Сінгапуру для вивчення англійської мови та культури. Саме у Сінгапурі Банні почала працювати у індустрій гостинності та познайомилась із професією бартендара, а з 2013 року потрапила до бару Anti:dote.

З дитинства родина Банні прищеплювала їй міцні цінності здорового і збалансованого харчування, тому вона часто майструє коктейлі з лікувальною та соціальною метою. Вона черпає натхнення з рідного походження, використовуючи інгредієнти, які зазвичай зустрічаються в традиційних корейських стравах, такі як білий кімчі, лікер корейської сливи та женьшень. Банні часто повертається до свого рідного міста Пусан у Південній Кореї для збору цвітіння сакури, слив та юзу, які зростають на її подвір’ї. Вона використовує свіжозібрані інгредієнти у своїх коктейлях.

Стосовно перемоги у World Class 2019 Банні коментує: «"Це був неймовірний досвід. Було водночас дуже весело і дуже важко - справжній вихор. Я хотіла би сказати, що всі фіналісти- учасники зробили так багато протягом тижня, приготували неймовірні напої, що перемогти міг будь хто з нас. Я багато чого навчилася і подружилася на все життя. Вважаю за честь провести п’ять днів з цими хлопцями та дівчатами, працюючи з неймовірними алкогольними напоями на найкращому змаганні серед бартендерів у світі. Моя перемога була лише вишнєю на торті».

#

Україна: Анастасія Гота, Україна

Переможиця World Class Ukraine 2019. Анастасія боролося за перемогу в конкурсі World Class Ukraine два роки поспіль, у 2018 вона увійшла в десятку фіналістів, а у 2019 перемогла та представляла Україну у глобальному фіналі у Глазго. Незважаючи на порівняно юний вік, Анастасія встигла попрацювати в московському барі Delicatessen, а сьогодні є бартендеркою Київського бару Parovoz Speak Easy.